Chcialbym zeby w przyszlym sezonie Podbeskidzie gralo w Ekstraklasie,zawsze cos nowego

Szkoda Górnika ale obok Karkovi byli najslabsi w tym sezonie. Teraz nadzieja ze Łks-u jednak nie zdegraduja i wszystko bedzie uczciwie (przynajmniej sie tak mi wydaje

)