Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7351
Stary 30.05.2009, 20:03
Chcialbym zeby w przyszlym sezonie Podbeskidzie gralo w Ekstraklasie,zawsze cos nowego
Szkoda Górnika ale obok Karkovi byli najslabsi w tym sezonie. Teraz nadzieja ze Łks-u jednak nie zdegraduja i wszystko bedzie uczciwie (przynajmniej sie tak mi wydaje )
Odpowiedz cytując