|
Ciekawe czy sie odwolaja od tych 2 spalonych , bo to w jakims sensie argument na nie korzysc LKS ,ale z drugiej strony dzis LKS wygral 2-0 wiec tez "niewypadaloby" im robic kolo du*y z tymi licencjami. Uklady przy zielonym stoliku zadecyduja , trzeba czekac
|