Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7349
Stary 30.05.2009, 20:01
Ciekawe czy sie odwolaja od tych 2 spalonych , bo to w jakims sensie argument na nie korzysc LKS ,ale z drugiej strony dzis LKS wygral 2-0 wiec tez "niewypadaloby" im robic kolo du*y z tymi licencjami. Uklady przy zielonym stoliku zadecyduja , trzeba czekac
Odpowiedz cytując