Wyświetl pojedynczy post
lysy z blokowiska
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2609
Stary 30.05.2009, 19:58
panie Bednarz
wzmocnic zespol i walczyc o faze grupowa LM bo teraz jedyna nasza szansa !!!!!!
Odpowiedz cytując