Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
lysy z blokowiska
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
2609
30.05.2009, 19:58
panie Bednarz
wzmocnic zespol i walczyc o faze grupowa LM bo teraz jedyna nasza szansa !!!!!!
lysy z blokowiska
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez lysy z blokowiska