Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin
Offline
#
1300
30.05.2009, 16:22
Macie przed sop-casta problemy z dzwiekiem? Leci tylko z lewego glosnika, wczesniej bylo w porzadku.
Evenstar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evenstar
Znajdź inne posty napisane przez Evenstar