Reksio33 napisał(a):

Mam takie nurtujące pytanie:
Jak to możliwe, ze Legia może wyprzedzić Wisłe, jak traci do niej 3 pkt, a Wisła ma lepszy blians spotkań
|
Bylo. Jak Wisla, Lech i Legia beda miely tyle samo punktow, to tworzy sie mala tabelke z wynikami tylko tych druzyn. Wisla w niej zajmie ostatnie miejsce