Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8349
Stary 30.05.2009, 12:13
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Mam takie nurtujące pytanie:
Jak to możliwe, ze Legia może wyprzedzić Wisłe, jak traci do niej 3 pkt, a Wisła ma lepszy blians spotkań
Bylo. Jak Wisla, Lech i Legia beda miely tyle samo punktow, to tworzy sie mala tabelke z wynikami tylko tych druzyn. Wisla w niej zajmie ostatnie miejsce
Odpowiedz cytując