|
oh, a wy dalej o tym Lewandowskim.. zachwycacie sie nim jakby byl jakas gwiazda, a jest przecietnym zawodnikiem.... bylby w Wisle? skoczylby jak Matusiak czyli na lawie... Boguski czy Brozek to zupelnie inna półka.. co do Bednarza... robi czlowie co moze, ale srodki naprawde ma znikome, a i tak co jakis czas wyciaga fajnych zawodnikow. licze, ze i w tym okienku sproawdzi ze 2 solidnych graczy...
|