urit1906 napisał(a):

|
Na spotaniu z kibicami bednarz powiedzial ze Lewandowski chcial kontrakt jaki obecnie ma Paweł Brożek,
|
Nie wierzę w słowa Bednarza że zawodnik drugoligowy ( zarabiający jak na piłkarza gorsze ) dopiero na dorobku zarządał kontraktu (prawie) najwyższego w 1 lidze u Mistrza Polski . To brzmi komicznie , nawet biorąc pod uwage że chciało go wtedy pół ligi .
Lech ubiegłego lata był najbardziej zdeterminionowany w pozyskaniu Lewandowskiego , a Bednarz po prostu przespał i zmarnował okazje .
Zresztą głównym zarzutem kierowanym w moim poście jest fakt brania 2-tygodniowego ulropu przez Jacka Bednarza w najważniejszym okresie w trakcie roku , gdzie kształtuje się kadra na większość sezonu .
To moze nie temat ' Gdybym był Bednarzem " ale to Pan Bednarz odpowiada w największym stopniu za politykę transferową i pod jego nieobecność w klubie się tym nikt kompletnie nie zajmuje.