Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10058
Stary 30.05.2009, 11:39
urit1906 napisał(a):Wyświetl post
Na spotaniu z kibicami bednarz powiedzial ze Lewandowski chcial kontrakt jaki obecnie ma Paweł Brożek,
Nie wierzę w słowa Bednarza że zawodnik drugoligowy ( zarabiający jak na piłkarza gorsze ) dopiero na dorobku zarządał kontraktu (prawie) najwyższego w 1 lidze u Mistrza Polski . To brzmi komicznie , nawet biorąc pod uwage że chciało go wtedy pół ligi .

Lech ubiegłego lata był najbardziej zdeterminionowany w pozyskaniu Lewandowskiego , a Bednarz po prostu przespał i zmarnował okazje .

Zresztą głównym zarzutem kierowanym w moim poście jest fakt brania 2-tygodniowego ulropu przez Jacka Bednarza w najważniejszym okresie w trakcie roku , gdzie kształtuje się kadra na większość sezonu .

To moze nie temat ' Gdybym był Bednarzem " ale to Pan Bednarz odpowiada w największym stopniu za politykę transferową i pod jego nieobecność w klubie się tym nikt kompletnie nie zajmuje.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.05.2009 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując