Karherop napisał(a):

|
Przez to Wisła straciła szanse na pozyskanie Roberta Lewandowskiego ubiegłego lata
|
Na spotaniu z kibicami bednarz powiedzial ze Lewandowski chcial kontrakt jaki obecnie ma Paweł Brożek, a przychodzac z bylej drugiej ligi, nie bylo pewnosci ze tak szybko sie rozwinie. Przeciez tak to wiadomo, ze by go pozyskali