szprotson napisał(a):

|
czyli Dawidowkiego, przebywajacego w naszym klubie 5 lat tez uwazasz za ikone
|
A ty nie?

Ja już chyba do końca życia, jak się trafi jakiś często kontuzjowany piłkarz, będę mówił, że najlepszy i tak był Dawidowski. Swoista ikona kalectwa

.