Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10051
Stary 30.05.2009, 10:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czyli Dawidowkiego, przebywajacego w naszym klubie 5 lat tez uwazasz za ikone
A ty nie?
Ja już chyba do końca życia, jak się trafi jakiś często kontuzjowany piłkarz, będę mówił, że najlepszy i tak był Dawidowski. Swoista ikona kalectwa .
Odpowiedz cytując