Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Bieluu
PNU '06
Od: 08.2004
Skąd: się bierze światło w lodówce? (26)
Offline
#
8343
30.05.2009, 10:26
Czy ktoś, z tu obecnych, ma może jakieś doświadczenia z budową domu w systemie kanadyjskim? Albo zna kogoś kto taki dom budował?
PNU '06
Małe deseczki robi się tak jak małe dziewczynki. Rżnie się duże
Nie zbadane są wyroki Słowiańskiej Duszy!
Bieluu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bieluu
Znajdź inne posty napisane przez Bieluu