Wyświetl pojedynczy post
Bieluu
PNU '06
 
 
Od: 08.2004
Skąd: się bierze światło w lodówce? (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8343
Stary 30.05.2009, 10:26
Czy ktoś, z tu obecnych, ma może jakieś doświadczenia z budową domu w systemie kanadyjskim? Albo zna kogoś kto taki dom budował?
PNU '06

Małe deseczki robi się tak jak małe dziewczynki. Rżnie się duże
Nie zbadane są wyroki Słowiańskiej Duszy!
Odpowiedz cytując