LuKaS TSW napisał(a):

No to po zabawie 2 liga francuska jednak jest zła
|
Może nie tyle że nie jest zła, co że to ostatnia kolejka była
Odkułem się na niej bo inaczej zostało by 10 na koncie

a pogrążył mnie wczoraj pieprzony mistrz finlandii i Kawalerzyści.Dałem -4.5 do przerwy i jak po pierwszej kwarcie było 18 punktów przewagi to już witałem się z gąską...nawet na chyba mniej niż 3 do końca połowy było 11 a skończyło się 1:/
Macie coś ciekawego na week?interesują mnie tylko mecze drużyn grających o coś z grającymi o nic
WiślakNH - może być tak jak piszesz , może być Wisła(-1)