Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 29.05.2009, 21:52
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
No to po zabawie 2 liga francuska jednak jest zła
Może nie tyle że nie jest zła, co że to ostatnia kolejka była
Odkułem się na niej bo inaczej zostało by 10 na koncie a pogrążył mnie wczoraj pieprzony mistrz finlandii i Kawalerzyści.Dałem -4.5 do przerwy i jak po pierwszej kwarcie było 18 punktów przewagi to już witałem się z gąską...nawet na chyba mniej niż 3 do końca połowy było 11 a skończyło się 1:/

Macie coś ciekawego na week?interesują mnie tylko mecze drużyn grających o coś z grającymi o nic

WiślakNH - może być tak jak piszesz , może być Wisła(-1)
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.05.2009 o godz. 21:55.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując