Aro1234 napisał(a):

|
dostuffca - czy aż tak wielkim sukcesem jest 'wyhodowanie' jednego wiernego zawodnika w przypadku "TAK WIELKIEGO KLUBU"? Toć to Wisła ma ich więcej...
|
Terry zaprzecza po prostu wielkiemu kwantyfikatorowi > "nikogo wyhodować".
A tych wychowanków to gdzie my mamy? Bo ostatni to chyba na Cypr pojechał (chyba, że do Gliwic, nie pamiętam co było pierwsze
