Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 29.05.2009, 19:31
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
dostuffca - czy aż tak wielkim sukcesem jest 'wyhodowanie' jednego wiernego zawodnika w przypadku "TAK WIELKIEGO KLUBU"? Toć to Wisła ma ich więcej...
Terry zaprzecza po prostu wielkiemu kwantyfikatorowi > "nikogo wyhodować".
A tych wychowanków to gdzie my mamy? Bo ostatni to chyba na Cypr pojechał (chyba, że do Gliwic, nie pamiętam co było pierwsze
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 29.05.2009 o godz. 19:41.

Odpowiedz cytując