Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7321
Stary 29.05.2009, 17:55
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Cytując Wojewódzkiego i Figurskiego "SZOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!"
I skandal! Już obowiązkowe oświetlenie i podgrzewane murawy były przegięciem, teraz brak mi słów!
Jeszcze chwila i każą wszystkim wybudowć porządne ubikacje zamiast przytulnych, acz śmierdzących i obsranych ToiToi! Dokąd zmierza ludzkość...?!

A mówiąc poważnie, przy całej mojej sympatii i szacunku dla Lechii (która i tak wkrótce przeniesie sie na Baltic Arena), może najwyższa pora żeby ekstraklasowe kluby dysponowały ekstraklasowymi stadionami, a nie kurnikami, które wstyd komukolwiek pokazać (vide Bytom, Gliwice, Wodzisław)? Może wreszcie właściciele klubów zainwestują w infrastrukturę zamiast w przepłacanych grajków, z których często gęsto mają wielkie gówno? Takiemu Górnikowi wystarczyłoby zrezygnować z jednego zimowego "wzmocnienia" i bez problemu wystawiłby krzesełka na całym stadionie.
Tylko, ze Górnik zaraz będzie to burzył, więc po co ma inwestować w coś co idzie do kasacji? To nie problem nowoczesności stadionów, bo z krzesełkami czy nie i tak będzie syf. W bundeslidze jakoś pozwalają na jednej trybunie mieć miejsca stojące. Nowy stadion Legii w planach też takie miał na jednym piętrze (dodatkowe 3 tysiące biletów na lidze), i co jeśli tak by zostało, a Górnik (albo Wodzisław, chociaż on zresztą ma na całym) krzesełka zamontował to miałby lepszy stadion od nowego Legii? Niech w ustawie zapiszą, że ma być szkółka piłkarska i 2 boiska treningowe, 20% miejsc stojących (lub wymienianych na stojące) spokojnie mogliby zostawić. Zaraz w Anglii zmienią ustawę, żeby zezwolić klubom na takie miejsca, a my jak zwykle będziemy 20 lat za nimi.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując