Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3120
Stary 29.05.2009, 14:14
Coal napisał(a):Wyświetl post
Na weekend poszło, co myślicie ? : ))
Wisła K - Slask W - 1
Piast G- Lechia G - x2
Jagiellonia - Belchatow - x2
Marseille - Rennes - 1
Korona K. - Flota S. - 1
IFK Goeteborg - Brommap. - 1
Obawiałbym sie tylko o GKS

Odpowiedz cytując