Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1427
Stary 29.05.2009, 13:36
3 sezony prowadziłem Rangers. Wygrałem 2 mistrzostwa, drugie z przewagą 30 punktów, ponad 100 goli zdobytych.
Man U zaproponował mi robotę. I właśnie.. polecicie mi misie pysie jakiegoś dobrego bramkarza?
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując