Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10011
Stary 29.05.2009, 10:38
Arked napisał(a):Wyświetl post
Pomijając fragment o zasadności zdobywania tytułu (jak to k... po co?!) i jakieś żenujące obraźliwe wycieczki to Żurek ma rację. Cupiał jak i inni właściciele klubów w Polsce nie potrafią nigdy doprowadzić sprawy do końca i w kluczowym momencie nie decydują się na wydanie dodatkowych pieniędzy, które sa konieczne zeby ugrać coś w pucharach.
Ty to oczywiście bardzo dobrze wiesz ,bo sam byłeś właścicielem klubu i nasz w tym względzie doświadczenie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując