|
Kuba, zobacz jak długo budujemy stadion.Od 1996?Teraz mamy rok 2009 i najlepsze perspektywy by wkoncu wybudowac ten jebany stadion.
Wydaje mi się, że ludzie i tak już za długo czekają na tą inwestycje by przeciagać ją w nieskonczonośc(no chyba że faktycznie o 2,3 miesiące) tylko dlatego by zagrać jedną runde u siebie, a gości przyjmować w barakach.
Czy to nie na tym forum tak śmiano się z żydów, którzy tak robili?
Czasy też nie są za pewne.Nowe wybory prezydenckie, do europarlamentu, poza tym kto zagwarantuje, że tą licencje od PZPN`u dostaniemy?ŁKS własnie popłynął z ligi, bo nie spełnia warunków...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 29.05.2009 o godz. 10:55.
|