|
Ja tez uwazam, ze Brozek w przeciwienstwie do np. Zurawskiego czy Kosowskiego, nie pali sie tak strasznie do wyjazdu za granice. I gdyby otrzymal jakis super kontrakt to na pewno rozwazylby pozostanie w Wisle.
A powiedzmy sobie szczerze, nawet placac mu 0,5 mln Euro rocznie to i tak bedzie sie to Wisle bardziej oplacalo ze sportowego i finansowego punktu widzenia niz sprowadzenie napastnika podobnej klasy, ktory co wcale nie jest pewne musialby sie tu jeszcze zaaklimatyzowac.
Brozek 0,5 mln Euro rocznie - przez 4 lata = 2 mln Euro.
Nowy napastnik podobnej klasy, minimum 1,5 mln Euro + kontrakt + musi sie jeszcze sprawdzic wiec rachunek jest prosty.
Trzeba wykorzystac to, ze Brozkowi sie nie pali jakos strasznie do wyjazdu i ze wszystkich sil sprobowac go zatrzymac w Wisle.
|