Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
69
29.05.2009, 09:23
Replika Umbro z TF niczym w sumie sie nie różni od oryginału... logo klubu jest tylko dodatkowo obszyte... ale na pierwszy rzut oka brak jakichkolwiek różnic...
Posiadam koszulki wisły i akurat wiem co mówie bo mam replike z tamtego czasu.
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221