Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.05.2009, 09:23
Replika Umbro z TF niczym w sumie sie nie różni od oryginału... logo klubu jest tylko dodatkowo obszyte... ale na pierwszy rzut oka brak jakichkolwiek różnic... Posiadam koszulki wisły i akurat wiem co mówie bo mam replike z tamtego czasu.
Odpowiedz cytując