Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10004
Stary 28.05.2009, 22:44
P.S. Do pana też zamierzałem wysłać polecony. Po krótkim zastanowieniu zmieniłem plany i napisałem list otwarty. Bałem się o pana. Prawdziwi kibice Wisły też potrafią śledzić listonosza...


Co to za kretyn jest?!

Prawdziwi kibice Wisły to tacy co chcą, aby Cupiał tylko kasę dał a jak nei da to jest ...synem?
Albo to

W moim mieście mieszka mnóstwo zagorzałych kibiców „Białej Gwiazdy”. Znamy się dobrze. Wychodzimy w miasto, gramy razem w piłkę. Zapraszam pana na moje osiedle. Niech im pan głośno powie, że do eliminacji Ligi Mistrzów krakowska Wisła zawsze przystępuje uzbrojona po zęby. Efekt murowany. Nawet jeśli pan wyjdzie z tej konfrontacji w jednym kawałku, to trzeba będzie dzwonić na 112. Nie po karetkę, tylko od razu po helikopter...


Ja się pytam skąd tacy idioci się biorą?



Duży offtop
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując