|
P.S. Do pana też zamierzałem wysłać polecony. Po krótkim zastanowieniu zmieniłem plany i napisałem list otwarty. Bałem się o pana. Prawdziwi kibice Wisły też potrafią śledzić listonosza...
Co to za kretyn jest?!
Prawdziwi kibice Wisły to tacy co chcą, aby Cupiał tylko kasę dał a jak nei da to jest ...synem?
Albo to
W moim mieście mieszka mnóstwo zagorzałych kibiców „Białej Gwiazdy”. Znamy się dobrze. Wychodzimy w miasto, gramy razem w piłkę. Zapraszam pana na moje osiedle. Niech im pan głośno powie, że do eliminacji Ligi Mistrzów krakowska Wisła zawsze przystępuje uzbrojona po zęby. Efekt murowany. Nawet jeśli pan wyjdzie z tej konfrontacji w jednym kawałku, to trzeba będzie dzwonić na 112. Nie po karetkę, tylko od razu po helikopter...
Ja się pytam skąd tacy idioci się biorą?
Duży offtop
|