Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7297
Stary 28.05.2009, 22:35
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jakie te przepisy są popieprzone to aż człowieka nosi ...

Nieważne czy ktoś dostanie licencje czy nie, spaść powinno tyle samo drużyn bo spadają dlatego że są najsłabsze i tyle.
Jak się przez głupi ŁKS znowu pejsy rzutem na taśmę utrzymają to dosłownie mnie coś trafi :[
A ŁKS to niby sportowo by sie utrzymał, co?
Nie płacili piłkarzom, którzy już w styczniu domagali sie zaległych wypłat i jak wiadomo sprawa ciągnęla się prawie do końca. Nie przeszkodziło to w zakontraktowaniu nowych zawodników, którzy mieli pomóc w utrzymaniu. Czyli zamiast uregulować długi w stosunku do swoich zawodników, dalej grali w ch.ja.
Jednym słowem - osiągnęli wynik sportowy drużyną, na którą ich nie było stać, wygrywając miedzy innymi z Arką, Górnikiem, Craxą i Odrą. Gdyby zmuszeni byli uporządkować swoja sytuację finansową lub chociaz pozorować takie ruchy nie byłoby Hajty, Świerczewskiego, Papeckysa czyli w zasadzie nie byłoby tez 32 punktów.

Z jednej strony krzyk, że liga słaba, z drugiej bronienie klubu który się do ekstraklasy nie nadaje.
Odpowiedz cytując