Kocur napisał(a):

Jakie te przepisy są popieprzone to aż człowieka nosi ...
Nieważne czy ktoś dostanie licencje czy nie, spaść powinno tyle samo drużyn bo spadają dlatego że są najsłabsze i tyle.
Jak się przez głupi ŁKS znowu pejsy rzutem na taśmę utrzymają to dosłownie mnie coś trafi :[
|
A ŁKS to niby sportowo by sie utrzymał, co?
Nie płacili piłkarzom, którzy już w styczniu domagali sie zaległych wypłat i jak wiadomo sprawa ciągnęla się prawie do końca. Nie przeszkodziło to w zakontraktowaniu nowych zawodników, którzy mieli pomóc w utrzymaniu. Czyli zamiast uregulować długi w stosunku do swoich zawodników, dalej grali w ch.ja.
Jednym słowem - osiągnęli wynik sportowy drużyną, na którą ich nie było stać, wygrywając miedzy innymi z Arką, Górnikiem, Craxą i Odrą. Gdyby zmuszeni byli uporządkować swoja sytuację finansową lub chociaz pozorować takie ruchy nie byłoby Hajty, Świerczewskiego, Papeckysa czyli w zasadzie nie byłoby tez 32 punktów.
Z jednej strony krzyk, że liga słaba, z drugiej bronienie klubu który się do ekstraklasy nie nadaje.