Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1811
28.05.2009, 21:18
Kupie bilecik, w porywach do czterech
na mecz obojetnie jaki sektor
Przegapilismy ze znajomymi na zapisy na liste fc olkusz. Chetni na priv.
Pozdro
Moje Sety klubowe
NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1!
http://buldus.przeklej.pl//
buldus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buldus
Znajdź inne posty napisane przez buldus