Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2714
Stary 28.05.2009, 18:02
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A jak myslisz po co zamontowali 750 tonowy dzwig
nie 750 tonowy dziw, tylko dziwg ktory wezmie 750 ton, a nasza wersja i tak jest mikro i wezmie "tylko" 120 ton. Bylo juz walkowane.

Porzadek porzadkiem zeby burdelu nie bylo ale czy co chwile sie musi kazdy zachowywac jak spoleczniak i policjant i tylko gadac bana mu bana... dajcie sobie na wstrzymanie, jak bedzie mial ktos dostac to dostanie..
Odpowiedz cytując