Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2713
Stary 28.05.2009, 17:26
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie jak oni tam wiechali tym dźwigiem ? http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

zdj 3
A jak myslisz po co zamontowali 750 tonowy dzwig
,
Odpowiedz cytując