Wyświetl pojedynczy post
Seba_sc
Junior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2705
Stary 28.05.2009, 15:56
I tak trochę zryli z tą odległością ;/ Ale jak mówi przysłowie: "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" i tego się trzymać Jak tak patrzę na kamerkę, to czuje, że jeszcze jeden "chudy" rok, a później klękajcie narody przed Wisełką!! ;D
"Teoria bez praktyki jest martwa, a praktyka bez teorii - głupia" - Włodzimierz Ilicz Lenin


Odpowiedz cytując