Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Seba_sc
Junior Member
Od: 04.2009
Offline
#
2705
28.05.2009, 15:56
I tak trochę zryli z tą odległością ;/ Ale jak mówi przysłowie: "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" i tego się trzymać
Jak tak patrzę na kamerkę, to czuje, że jeszcze jeden "chudy" rok, a później klękajcie narody przed Wisełką!! ;D
"
Teoria bez praktyki jest martwa
, a
praktyka bez teorii
- głupia" - Włodzimierz Ilicz Lenin
Seba_sc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Seba_sc
Znajdź inne posty napisane przez Seba_sc