Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Scarlett
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków, Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1798
Stary 28.05.2009, 15:25
Pamiętam, że na Legię też szybciutko rozeszły się bilety, a przed samym meczem koniki sami się prosili, żeby od nich kupić. Można powiedzieć, że konie zrobiły się w... konia
"I don't necessarily agree with everything I think" Andrew Eldritch
Odpowiedz cytując