PSYCHOL wiem bo sma mozna powiedziec ze jestem jak czlonek FC

Mieszkam pol Polski od Krakowa i wiem ze taki wyjazd na mecz to nie jest zwykle wyjscie z domu o 19 i o 22 jestem spowrotem. Tylko to jest niemal calodobowa wyprawa i zeby na jeden meczyk mozna pojsc to trzeba duzo staran dolozyc a nie tak jak miejscowi wyjsc z domu jak na spacer

Nie obrazam ludzi z FC tych normalnych tylko tych ktorzy jezdza TYLKO na te topowe mecze. Bo czytam to forum i wiem ze tacy sa, ze tak to nie jezdza na Piasta ale jak jest Legia to nagle znajduje sie wiecej ludzi w FC