Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1785
Stary 28.05.2009, 13:14
PSYCHOL wiem bo sma mozna powiedziec ze jestem jak czlonek FC Mieszkam pol Polski od Krakowa i wiem ze taki wyjazd na mecz to nie jest zwykle wyjscie z domu o 19 i o 22 jestem spowrotem. Tylko to jest niemal calodobowa wyprawa i zeby na jeden meczyk mozna pojsc to trzeba duzo staran dolozyc a nie tak jak miejscowi wyjsc z domu jak na spacer
Nie obrazam ludzi z FC tych normalnych tylko tych ktorzy jezdza TYLKO na te topowe mecze. Bo czytam to forum i wiem ze tacy sa, ze tak to nie jezdza na Piasta ale jak jest Legia to nagle znajduje sie wiecej ludzi w FC
Odpowiedz cytując