Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1782
Stary 28.05.2009, 13:10
Gris tez inna kwestia czy by inne wałki sie nei zaczely. Nie znam sie na tym dokladnie no ale wydaje mi sie ze mogloby dojsc po prostu do falszowania (nie wiem jak to nazwac) list po prostu ze tyle i tyle osob kupilo bilety i po prostu kon by dostał ta ilosc biletow. Nie wiem czy rozumeicie o co mi chodzi ale tak ogolniej mowiac jesli komus bedzie zalezało zeby na lewo bilety sprzedac to do tego dopusci chyba ze klub by sie zaczal temu bardziej przygladac

A tym koniom to powinni dac popalic "jacys silniejsi kibice". Skzoda ze takei dziadostwo funkcjonuje a my sie temu rpzygladamy. Przeciez to tak jakby nas okradanow biały dzien i nikt z tym nic nie robi :((
Moze jkaby dostali raz, drugi w morde to by sie opamietali smzaciarze
Odpowiedz cytując