banasik napisał(a):

Jeżeli Wolfsburg będzie grał w LM tak jak w Bundeslidze to widzę ich w gronie faworytów LM
to moje zdanie, ale kwestionujcie je jak chcecie
|
Ty naprawde coś jarałeś

Tak przeczytałem ostatnie strony tego tematu to powiedz mi jeżeli MU i FCB grały dno dna to jaka drużyna według ciebie gra tak jakbyś chciał? Może Real ?
slaskWKSslask Barcelona jest rzeczywiście słaba wygrała przecież tylko LM.Ba nie umią grać siłowo agresywnie tylko podają sobie piłkę jak jakieś pipki...
A Wolfsburg to będzie główny faworyt LM chyba na nich postawię
