Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 27.05.2009, 23:53
banasik napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Wolfsburg będzie grał w LM tak jak w Bundeslidze to widzę ich w gronie faworytów LM

to moje zdanie, ale kwestionujcie je jak chcecie
Ty naprawde coś jarałeś
Tak przeczytałem ostatnie strony tego tematu to powiedz mi jeżeli MU i FCB grały dno dna to jaka drużyna według ciebie gra tak jakbyś chciał? Może Real ?

slaskWKSslask Barcelona jest rzeczywiście słaba wygrała przecież tylko LM.Ba nie umią grać siłowo agresywnie tylko podają sobie piłkę jak jakieś pipki...
A Wolfsburg to będzie główny faworyt LM chyba na nich postawię
Ostatnio edytowane przez FajQ : 27.05.2009 o godz. 23:59.
Odpowiedz cytując