Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#852
Stary 27.05.2009, 23:52
Zasłużyla na mistrzostwo dlatego, że POMIMO nie bycia faworytem w tak silnej lidze i wizji walki o srodek tabeli potrafili wygrywać z potęgami ligi i wydymać w końcówce BAyern Monachium, tak trudno to zrozumieć, kolego MatMario?
Odpowiedz cytując