Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
743
27.05.2009, 21:34
nie wyzywam cie koles bo nie sprawia mi takie cos przyjemnosci przez internet tylko pisze ze zacchowujesz sie jak kibic z kaluzy ktory nie umie przyjac porazki na klate
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885