Wyświetl pojedynczy post
Luquas
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 27.05.2009, 16:39
Raporter napisał(a):Wyświetl post
W kontekście lewej pomocy to pamiętacie tego pana jak go chcieliśmy kiedyś łyknąć?
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...on/profil.html

obecnie właśnie mu się kontrakt kończy.
Leon Benko jak widać kariery na zachodzie nie zrobił. Ale na tym filmiku widać że ma potencjał. Może trza by było się mu przyjżeć? http://www.youtube.com/watch?v=VFoed0HKHXc

Jeżeli zdrowy to jeszcze młody piłkarz.
Ja pamietam, o ile sie nie myle poszedl do Bundesligi (Norymbergia?). Widzial ktos go w akcji
Odpowiedz cytując