Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Luquas
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
2542
27.05.2009, 16:39
Raporter
napisał(a):
W kontekście lewej pomocy to pamiętacie tego pana jak go chcieliśmy kiedyś łyknąć?
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...on/profil.html
obecnie właśnie mu się kontrakt kończy.
Leon Benko jak widać kariery na zachodzie nie zrobił. Ale na tym filmiku widać że ma potencjał. Może trza by było się mu przyjżeć?
http://www.youtube.com/watch?v=VFoed0HKHXc
Jeżeli zdrowy to jeszcze młody piłkarz.
Ja pamietam, o ile sie nie myle poszedl do Bundesligi (Norymbergia?). Widzial ktos go w akcji
Luquas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luquas
Znajdź inne posty napisane przez Luquas