mic napisał(a):

Nie rozumiem niektorych, piszacych ze nie kupuja karnetu bo pewnie nie na kazdym meczu beda, ale na Legii, Cracovii czy fecie to napewno. Karnet kosztowal 180zl. Za sam bilet (jeden) na derby czy Legie trzeba bylo zaplacic napewno z 70-80 zl u konia, no chyba ze mialo sie szczescie i kupilo w kasie. Ale ile takich osob bylo...
Za bilety na mecze "top-class" wychodzi prawie cena karnetu. A jak sie nie chodzi na wszystkie mecze, to przeciez taki problem odstapic komus bilet, chociazby przez forum ? Nawet sprzedajac po 20 zl i tak wyjdzie sie na plusie... Ale lepiej nie kupowac a potem plakac. Nierozumiem niektorych
|
ja nie rozumiem ciebie. Ponieważ zabierasz głos w sprawie, która ciebie [najwidoczniej] bezpośrednio nie dotyczy, a nie wiesz jaką kto ma sytuacje.
Mówisz dodatkowo też (nie ty jeden), że niektórzy chodzą tylko na mecze tzw.: prestiżowe. A tu sie np. okazuje, że niektórzy są na Wiśle wtedy, gdy mogą-
nie zależnie od rywala Wisły. Ja poniekąd jestem w takiej sytuacji (nie będę tutaj się głębiej wypowiadać na swój temat), więc może lepiej zamilcz albo po prostu nie wrzucaj wszystkich do jednego.. worka.

:]
PS. jak ktoś ma "wolne" bilety lub bilet to pisać
(choć w takie cuda nie wierzę)
EDIT2: tylko, że większy problem jest w tym iż nie jestem z Krk.
A co do browarów- nie przepadam generalnie

(ale wiem ocb ;])