Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#936
Stary 27.05.2009, 16:05
Jova i Flamengista - kandydaci na forumowych czarnowidzow roku.

Akurat jeszcze stwierdza ze sa realistami, bo przeciez to tak trzeba dla zasady ponarzekac. Nie, Wisla wcale nie ma slabszego skladu niz inne zespoly, zawsze mielismy lepszy sklad. tylko trzeba bylo wyciagnac z pilkarzy ich najlepsze cechy i efekty mamy.