filip74 napisał(a):

|
Masz bilet albo karnet to po co w ogóle wchodzisz w ten temat i się szczepisz bo ja mając bilet nawet tu bym nie zajrzał bo i po co , a ty musisz mieć jakiś interes w takim paplaniu mam tylko nadzieję że nie taki jak myślę .
|
Bo mnie draznia takie placzki jak ty.Co teraz sie opamietales ze na mecz chcesz przyjsc? to czeba bylo pomyslec jak karnety sprzedawali.
Kazdy sie kibicem Wisly nazywa ale jak trzeba kupic karnet to nie a po co mi, a na wszystkie mecze nie chodze, za drogiitp itd to teraz siedz w domu i przemysl sobie czy nastepnym razem nie bedzie lepiej kupic sobie karnet.