filip74 napisał(a):

A co zaproponował coś dla tych co nie mogli kupić biletów.
Zobacz na dzisiejszy mecz LM ile ludzi będzie oglądać na stadionie a ile pod Koloseum.
|
Klub chce postawic telebim pod stadionem, ale potrzebuje do tego zgody C+, rozmowy sa dopiero prowadzone. Zanim zaczniesz na kogos nadawac to zorientuj sie w sytuacji