Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1726
Stary 27.05.2009, 15:32
filip74 napisał(a):Wyświetl post
A co zaproponował coś dla tych co nie mogli kupić biletów.
Zobacz na dzisiejszy mecz LM ile ludzi będzie oglądać na stadionie a ile pod Koloseum.
Klub chce postawic telebim pod stadionem, ale potrzebuje do tego zgody C+, rozmowy sa dopiero prowadzone. Zanim zaczniesz na kogos nadawac to zorientuj sie w sytuacji
Odpowiedz cytując