flamengista napisał(a):

Wolfy,
Źródłem "sukcesów" Legii w ostatnich dwóch latach jest przede wszystkim słaby trener i fachowiec od przygotowania fizycznego. Trzeciak nie jest aż tak istotnym czynnikiem. Przecież u nas Skorża mimo zastoju transferowego radzi sobie wyśmienicie.
Legia nie potrzebuje specjalnie wzmocnień. Legia potrzebuje solidnego trenera.
|
co prawda to nie mój cyrk i nie moje małpy, a oprócz tego nie mogę sobie przypomnieć by kiedykolwiek kłopoty Legii powodowałyby moją bezsenność

ale:
to ani wina Urbana ani zawodników.
Wystarczy, że właściciel nie ma bezwzględnego parcia na wynik i to automatycznie idzie w dół do każdego pracownika: nie ma się co szarpać , jest miło, przyjemnie, każdy przyzwoity geldzik bierze, po co się stresować?
Jak nie ma kapo, który stoi z pała i rozlicza, to każdy się zdemoralizuje. To u nich jeszcze jakiś czas potrwa, Legia to fajna przykrywka i pralka dla ITI.
Życie.