Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7246
Stary 27.05.2009, 15:21
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wolfy,


Źródłem "sukcesów" Legii w ostatnich dwóch latach jest przede wszystkim słaby trener i fachowiec od przygotowania fizycznego. Trzeciak nie jest aż tak istotnym czynnikiem. Przecież u nas Skorża mimo zastoju transferowego radzi sobie wyśmienicie.

Legia nie potrzebuje specjalnie wzmocnień. Legia potrzebuje solidnego trenera.
co prawda to nie mój cyrk i nie moje małpy, a oprócz tego nie mogę sobie przypomnieć by kiedykolwiek kłopoty Legii powodowałyby moją bezsenność ale:

to ani wina Urbana ani zawodników.
Wystarczy, że właściciel nie ma bezwzględnego parcia na wynik i to automatycznie idzie w dół do każdego pracownika: nie ma się co szarpać , jest miło, przyjemnie, każdy przyzwoity geldzik bierze, po co się stresować?

Jak nie ma kapo, który stoi z pała i rozlicza, to każdy się zdemoralizuje. To u nich jeszcze jakiś czas potrwa, Legia to fajna przykrywka i pralka dla ITI.
Życie.


Odpowiedz cytując