|
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Nowa Huta Centrum
Offline
|
#1721

27.05.2009, 14:48
|
filip74 napisał(a): 
A co zaproponował coś dla tych co nie mogli kupić biletów.
Zobacz na dzisiejszy mecz LM ile ludzi będzie oglądać na stadionie a ile pod Koloseum.
|
idź do Yakuzy 
|
|