Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteknh94
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Nowa Huta Centrum

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1721
Stary 27.05.2009, 14:48
filip74 napisał(a):Wyświetl post
A co zaproponował coś dla tych co nie mogli kupić biletów.
Zobacz na dzisiejszy mecz LM ile ludzi będzie oglądać na stadionie a ile pod Koloseum.
idź do Yakuzy
Odpowiedz cytując