Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
1720
27.05.2009, 14:45
gris
napisał(a):
W jaki sposób olał?
A co zaproponował coś dla tych co nie mogli kupić biletów.
Zobacz na dzisiejszy mecz LM ile ludzi będzie oglądać na stadionie a ile pod Koloseum.
filip74
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip74
Znajdź inne posty napisane przez filip74