Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7242
Stary 27.05.2009, 14:19
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Dobra słaby,lepiej sie juz czujesz? Wybacz ze mieliśmy czelność odebrać Legii szansę na majstra
Jeżeli już, to Legia sama sobie nie tyle szansę, co samego majstra położonego na tacy odebrała.

killzone - kto mówił, ten mówił

To były mniej więcej te same osoby, które sławiły politykę transferową Lecha ( ekstra wzmocnili Młodą Ekstraklasę, do tego jak tanio! ), twierdziły, że Legia ma najszerszą kadrę ( całe szczęście, że zaczął wam junior strzelać, bo poza Chinyamą brak u was sensownego napastnika; dobrze, że Arr... Że Hiszpan wraca ) a Wisła wyląduje poza pucharami, zmieciona przez potęgi Groclinu, Śląska i GKS-u Bełchatów.

Moim zdaniem Legia jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie, Lech - bez porównania lepszy, a Wisła dorobiła się prawdziwej drużyny, dojrzała piłkarsko. Tyle, że pozostałe drużyny też poszły do przodu.
Na ile Wisła w 2004 i 2008 była lepsza od obecnej, a na ile wynikało to z ogólnej słabości jej przeciwników - trudno powiedzieć. W krainie ślepców jednooki jest królem...

flamengista - mam nadzieję, że to tylko wymysły sfrustrowanych warszawskich dziennikarzy. Mirek Trzeciak odwalił w Legii kawał dobrej roboty, szkoda byłoby przerywać jego pracę w połowie dzieła (zniszczenia). Jako dowód wystarczy podać peany na jego cześć wygłaszane pod jego adresem na tym forum w ostatnich dwóch okienkach transferowych.
Z drugiej strony...
Tak bardzo żałowaliśmy Stefana Majewskiego, a przecież na jego miejsce przyszedł fachowiec o zbliżonej klasie. Bądźmy dobrej myśli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.05.2009 o godz. 14:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując