WILU TS napisał(a):

Dobra słaby,lepiej sie juz czujesz? Wybacz ze mieliśmy czelność odebrać Legii szansę na majstra
|
Jeżeli już, to Legia sama sobie nie tyle szansę, co samego majstra położonego na tacy odebrała.
killzone - kto mówił, ten mówił
To były mniej więcej te same osoby, które sławiły politykę transferową Lecha ( ekstra wzmocnili Młodą Ekstraklasę, do tego jak tanio! ), twierdziły, że Legia ma najszerszą kadrę ( całe szczęście, że zaczął wam junior strzelać, bo poza Chinyamą brak u was sensownego napastnika; dobrze, że Arr... Że Hiszpan wraca

) a Wisła wyląduje poza pucharami, zmieciona przez potęgi Groclinu, Śląska i GKS-u Bełchatów.
Moim zdaniem Legia jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie, Lech - bez porównania lepszy, a Wisła dorobiła się prawdziwej drużyny, dojrzała piłkarsko. Tyle, że pozostałe drużyny też poszły do przodu.
Na ile Wisła w 2004 i 2008 była lepsza od obecnej, a na ile wynikało to z ogólnej słabości jej przeciwników - trudno powiedzieć. W krainie ślepców jednooki jest królem...
flamengista - mam nadzieję, że to tylko wymysły sfrustrowanych warszawskich dziennikarzy. Mirek Trzeciak odwalił w Legii kawał dobrej roboty, szkoda byłoby przerywać jego pracę w połowie dzieła (zniszczenia). Jako dowód wystarczy podać peany na jego cześć wygłaszane pod jego adresem na tym forum w ostatnich dwóch okienkach transferowych.
Z drugiej strony...
Tak bardzo żałowaliśmy Stefana Majewskiego, a przecież na jego miejsce przyszedł fachowiec o zbliżonej klasie. Bądźmy dobrej myśli.