Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kryzek
Member
Od: 08.2007
Offline
#
2679
27.05.2009, 13:39
http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg
Ponownie włączyli kamerkę przed klubem
NA ZAWSZE
OD ZAWSZE
kryzek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kryzek
Znajdź inne posty napisane przez kryzek