z Przekrętu Sportowego kosmiczne pomysły transferowe :
http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=49998
czyli: Dawid Nowak i Grzegorz Fonfara (obaj PGE), Grzegorz Kasprzik i Kamil Glik (obaj Piast), Tadeusz Socha (Śląsk), Srdjan Blazić (Czarnogórzec, Levadiakos), Trajce Nikov (Macedończyk, Pelister), Maciej Żurawski (Larisa), Miroslav Bozok (Słowak, Ruzomberok), Igor Zofcak (Słowak, Sparta Praga), Mateusz Kowalski (powrót z Piasta), Łukasz Burliga (powrót z Floty).
Nowości to tylko: T. Socha ze Śląska - co wg. mnie jest totalną bzdurą wobec planów Solorza i Zofcak
ten cały Zofcak:
http://www.futbalruza.sk/vizitky/3zofcak.htm
w tymże przekręcie o tym że Niedzielana chce Górnik Z.:
http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=50012