Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
701
27.05.2009, 12:31
Wisła - Śląsk
Bramka: Pawełek
Obrona: Singlar - Głowacki - Marcelo - Pi. Brożek
Pomoc: Diaz, Sobolewski, Zieńczuk, Łobodziński
Atak: Małecki, Pa. Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Cantoro
Wynik: 2:0
Bramki: Pa. Brożek, Łobodziński
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch