Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
urit1906
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
2537
27.05.2009, 11:27
Mi osobiscie podoba sie gra Banasia, ale wyciagniecie go z Górnika bedzie raczej malo prawdopodobne.Ciekawe ile by za niego chcieli
?
urit1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez urit1906