Wyświetl pojedynczy post
urit1906
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2537
Stary 27.05.2009, 11:27
Mi osobiscie podoba sie gra Banasia, ale wyciagniecie go z Górnika bedzie raczej malo prawdopodobne.Ciekawe ile by za niego chcieli?
Odpowiedz cytując