Lemoniadowy Joe napisał(a):

Dokladnie, dobry piłkarz z kartą w ręku, do tego pracował już ze Skorżą. Mam nadzieje, że zainteresowanie Nowakiem to tylko zasłona dymna, a priorytetem jest właśnie Sikora.
Dorzuciłbym jeszcze Żewłakowa Michała, ale wg. transfermarkt kontrakt kończy mu się dopiero za rok, a wcześniej pisano, że od czerwca będzie rozglądał się za nowym klubem. Albo błąd, albo przedłużył na kolejny sezon.
Na lewe skrzydło proponowałbym z polskich piłkarzy
Rafała Grzelaka, tyle że w tym przypadku trzeba by było sypnąć nieco groszem. O takich graczach jak Pawłowski, Grosicki zapomnijmy, są nie do wyciągnięcia, a takie wynalazki jak ten Małkowski z Odry to zwykłe przeciętniaki. Ewentualnie
Bruno z Jagi, piłkarz o podobnej charakterystyce co Kosowski. Nie zapominajmy o tym słowaku z Rużemberoka (
Bozok się chyba nazywał).