Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 27.05.2009, 10:32
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
z dobrych piłkarzy do wyciągnięcia numer jeden to ten

http://www.youtube.com/watch?v=WtAwk...eature=related

przez rok chyba nie zapomniał jak sie gra
Dokladnie, dobry piłkarz z kartą w ręku, do tego pracował już ze Skorżą. Mam nadzieje, że zainteresowanie Nowakiem to tylko zasłona dymna, a priorytetem jest właśnie Sikora.

Dorzuciłbym jeszcze Żewłakowa Michała, ale wg. transfermarkt kontrakt kończy mu się dopiero za rok, a wcześniej pisano, że od czerwca będzie rozglądał się za nowym klubem. Albo błąd, albo przedłużył na kolejny sezon.

Na lewe skrzydło proponowałbym z polskich piłkarzy Rafała Grzelaka, tyle że w tym przypadku trzeba by było sypnąć nieco groszem. O takich graczach jak Pawłowski, Grosicki zapomnijmy, są nie do wyciągnięcia, a takie wynalazki jak ten Małkowski z Odry to zwykłe przeciętniaki. Ewentualnie Bruno z Jagi, piłkarz o podobnej charakterystyce co Kosowski. Nie zapominajmy o tym słowaku z Rużemberoka (Bozok się chyba nazywał).
Odpowiedz cytując