Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2816
Stary 27.05.2009, 09:12
było stronę temu, ale ten filmik to mistrzostwo świata
normalnie wymiatacz. prawie jak dobrze znany nam już 'naszym klubem rtsssss'

żeby nie było OT:

Kazan idzie po piwo
http://www.maxior.pl/film/127803/Pie...ciel_czlowieka

i do tego Tylko Gdańska Lechia BKSSSSSSSS
http://www.youtube.com/watch?v=aF5KA6SJiXQ
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 27.05.2009 o godz. 09:46.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując