Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7237
Stary 27.05.2009, 08:00
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...acovii,1313299

Prezes się zapędził w paru stwierdzeniach a zwłaszcza:

Mam rozumieć, że WTSK to kulturalna przyśpiewka?
Mówimy o człowieku, który świętując awans Pasów do I ligi wspinał się na pomnik Mickiewicza i wołał: "Łowcy Psów". O człowieku, który zatrudnił Maleńczuka do napisania hymnu, w którym pada zdanie "Nigdy nie zejdziemy na Psy".

Obrażanie Wisły i jej kibiców stało się dla naszych rywali zza Błoń głównym wyznacznikiem tożsamości, a nienawiść do Białej Gwiazdy zdają się wysysać z mlekiem matki.

Więc mnie już takie komentarze prezesa Filipiaka w ogóle nie ruszają.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując