zmieniając temat, ale pozostając w klimatach kampanii:
Cytat:
|
Jarosław Kaczyński obiecał w Chorzowie postarać się o Euro 2012 na Stadionie Śląskim. - Jak wygramy wybory w 2011 roku, to staniemy na uszach. Będzie jeszcze kilka miesięcy czasu - zapewnił podczas konwencji wyborczej PiS
|
Cytat:
|
Śląsk i jego tradycje chwalił też Kamiński. Mówił, że rok temu był na Stadionie Śląskim, na śląskich derbach. - Chorzów to dla piłkarskiego kibica święte miejsce. Stadion Śląski zasługiwał na to, by być jednym ze stadionów Euro 2012. A kto wywalczył mistrzostwa? Prezydent Lech Kaczyński!
|
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,8...a_Slaskim.html
Dobrze, że kampania wszystko zniesie, bo powyższa odpowiedź oczywiście w żaden sposób nie stoi w sprzeczności z wypowiedzią p. Jakubiak, o tym, że
miasta wybrano 4 lata temu i o co ten szum, bo ona to w innym okręgu wyborczym mówiła
