Wyświetl pojedynczy post
lukas63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9954
Stary 26.05.2009, 22:53
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawy artykuł:

http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

10 mln zlotych czyli jakies 2,3 mln euro dostaniemy od canal + za mistrzostwo, plus dodatkowe premie co daje około 4mln euro... wiem, że nie jestesmy jeszcze formalnie mistrzami, ale jezeli ta kasiora choc w malenkim ułamku nie pojdzie na transfery to będzie kpina...
Ta kasa idzie na wypłaty dla grajków
Odpowiedz cytując