Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline
#
118
26.05.2009, 22:51
ja delaj jestem chętny lecz mam mature ustną w czw i nie mam czasu dopiero moge w czwartek wejśc to napisze i mam nadzieje ze się wkręce.Pozdro
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
pluti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pluti1906
Znajdź inne posty napisane przez pluti1906