Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.05.2009, 22:51
ja delaj jestem chętny lecz mam mature ustną w czw i nie mam czasu dopiero moge w czwartek wejśc to napisze i mam nadzieje ze się wkręce.Pozdro
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
Odpowiedz cytując